LPG systémy a výrobcovia

LPG Systémy

V našom autoservise ponúkame splyňovače od výrobcov:

BRC LPG systém Talianská firma BRC sa venuje výrobe LPG zariadení pre automobily už od roku 1977. BRC si potrpí na kvalite a aj preto si vyrábajú komponenty vo vlastných dielňach.
LPG systém KME LPG systémom sa tento poľský výrobca venuje už od roku 1992. Nenechajte sa však odradiť výrobou v Poľsku, pretože tieto systémy patria k jedným najlepším v brandži LPG zariadení.
LPG do auta - systémy Prins Prins sa venuje výrobe a vývoju LPG zariadení do auta už viac ako 25 rokov a na trh prináša kvalitné, odskúšané a dlhotrvajúce riešenia alternatívneho pohonu automobilov. Systémy Prins patria medzi špičku splyňovačov.
Splyňovače Stargas - MKM Invest V roku 1990 uviedol na trh taliansky výrobca Stargas prvý svoj splyňovač a od tejto doby sa radí medzi popredných výrobcov LPG zariadení do automobilov. Stargas má celý výrobný proces od vývoja až po testy vo vlastnej réžií a aj preto sa môže pýšiť splnením najprísnejšej emisnej normy EURO5.
Technology Gaz - autoservis Poprad Politika výrobcu LPG zariadení znie „kvalita za rozumnú cenu“ a treba priznať, že sa im to darí veľmi úspešne dodržiavať. Výrobca je už na trhu od roku 1992. Svoje produkty vždy testuje vo svojom výskumnom stredisku a až následne sa splyňovače dostávajú do predaja.
LPG systém Vialle Splyňovače od Holandskej firmy Vialle sú spracované pod drobnohľadom kvalifikovaných inžinierov. Kvalitu systémov Vialle potvrdzuje aj fakt, že pri nezáväzných testoch výkon motora nie len že neklesol, ale v určitých fázach dokonca stúpol.

Všetci títo výrobcovia majú dlhoročné skúsenosti vo výrobe a vývoji LPG zariadení. Jednotlivé druhy sú vhodné pre rôzne typy vozidiel. Poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu najvhodnejšieho typu splyňovača pre Vaše konkrétne vozidlo. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme!