LPG systémy a výrobcovia

LPG Systémy

V našom autoservise ponúkame splyňovače od výrobcov:

BRC LPG systém Talianská firma BRC sa venuje výrobe LPG zariadení pre automobily už od roku 1977. BRC si potrpí na kvalite a aj preto si vyrábajú komponenty vo vlastných dielňach.
LPG systém KME LPG systémom sa tento poľský výrobca venuje už od roku 1992. Nenechajte sa však odradiť výrobou v Poľsku, pretože tieto systémy patria k jedným najlepším v brandži LPG zariadení.
LPG do auta - systémy Prins Prins sa venuje výrobe a vývoju LPG zariadení do auta už viac ako 25 rokov a na trh prináša kvalitné, odskúšané a dlhotrvajúce riešenia alternatívneho pohonu automobilov. Systémy Prins patria medzi špičku splyňovačov.
Splyňovače Stargas - MKM Invest V roku 1990 uviedol na trh taliansky výrobca Stargas prvý svoj splyňovač a od tejto doby sa radí medzi popredných výrobcov LPG zariadení do automobilov. Stargas má celý výrobný proces od vývoja až po testy vo vlastnej réžií a aj preto sa môže pýšiť splnením najprísnejšej emisnej normy EURO5.
Technology Gaz - autoservis Poprad Politika výrobcu LPG zariadení znie “kvalita za rozumnú cenu” a treba priznať, že sa im to darí veľmi úspešne dodržiavať. Výrobca je už na trhu od roku 1992. Svoje produkty vždy testuje vo svojom výskumnom stredisku a až následne sa splyňovače dostávajú do predaja.
LPG systém Lovato Splyňovače od talianskej firmy Lovato sú spracované pod drobnohľadom kvalifikovaných inžinierov.

Všetci títo výrobcovia majú dlhoročné skúsenosti vo výrobe a vývoji LPG zariadení. Jednotlivé druhy sú vhodné pre rôzne typy vozidiel. Poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu najvhodnejšieho typu splyňovača pre Vaše konkrétne vozidlo. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme!