Služby MKM Invest – autoservis Poprad

MKM Invest – autoservis Poprad, Tatry a okolie

ponúka kompletnú starostlivosť o vaše vozidlo. Prezentujeme vám výber hlavných služieb pre vás a váš automobil.

Opravujeme vozidlá všetkých značiek a nezáleží nám na rozsahu škôd, pretože my si poradíme s každým problémom. Neváhajte sa obrátiť na odborníkov z Popradského autoservisu MKM Invest, s.r.o.
V našom autoservise vám ponúkame zľavu až do výšky 100% zo spoluúčasti. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
U nás vymeníme a vyčístíme olej automatckých prevodoviek pomocou špičkového stroja od výrobcu Pro-tec. Pomocou stroja sme schopní vymeniť 100% obsahu oleja, čo nie je možné odsiahnút manuálnou výmenou.
Pripravíme a zabezpečíme váš automobil na emisnú a technickú kontrolu.
Objednajte si u nás termín a my vám vykonáme odbornú diagnostiku automobilu. Zhodnotíme stav vozidla, vyhodnotíme prioritné opravy, ktoré budeme s vami konzultovať. V autoservise MKM Invest vždy berieme ohľad na potreby a možnosti zákazníka.
Ak vám nefunguje či zapácha klimatizácia, alebo sa skrátka minie chladivo klimatizácie, tak sa obráťte na profesionálov z popradského autoservisu MKM Invest.
MKM Invest – autoservis Poprad ponúka možnosť opravy poistných udalostí v ktorejkoľvek poisťovni. Platbu realizujeme formou krycieho listu.
Potrebujete zmerať a nastaviť geometriu vozidla? Tak neváhajte sa objednať u nás!
Potrebujete k práci ťažné zariadenie ? Montujeme certifikované ťažné zariadenia.
Podobne ako lakovňa, aj klampiarske práce sú jednou z našich dlhoročných bášt. Motto „všetko sa dá, ak sa chce“ platí u nás aj pre klampiarske práce.
Trúfneme si povedať, že máme jednu z najlepších lakovní v regióne Tatry a Poprad. Naša lakovňa je špičkovo vybavená a vieme splniť každé vaše prianie. Stačí nás kontaktovať.
Zvárame a lepíme všetky druhy plastov použité na vozidle.
Medzi našich zmluvných partnerov patria: Wüstenrot, ČSOB poisťovňa a Generali poisťovňa. Na ostatné poisťovne realizujeme platbu formou krycieho listu.
V autoservise MKM Invest vám zrealizujeme prezutie pneumatík.
V prípade, že potrebujete vymeniť ktorékoľvek sklo na vozidle, tak sme tu pre vás – MKM Invest – autoservis Poprad
Vykonávame všetky druhy mechanických prác týkajúcich sa automobilov. Môžete sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom.
Po našom leštení karosérie bude vaše vozidlo vyzerať ako nové!
Nastavujeme a leštíme svetlá automobilov. Využite naše služby a objednajte sa na termín, aby ste videli na cesty a tak vždy šťastne dorazili.